Працюємо без вихідних цілодобово!
097 960 50 35
Мийка вікон, вітрин, фасадів, скляних та дзеркальних поверхонь
Ціна: від 10 грн м. кв.

Миття вікон, фасадів, скляних та дзеркальних поверхонь

Миття вікон – це невід’ємна складова прибирання, завдяки якому квартира або офіс придбаває чистоту, свіжість і затишок. Будь-яка хазяйка знає, що миття вікон – це трудомісткий процес, який, до того ж, може забрати силу-силенну часу. Особливі труднощі може викликати миття вікон на висоті чи  у важкодоступних місцях.
З цієї причини якісно помити вікна за допомогою засобів, які продаються в супермаркеті, можна далеко не завжди. Найкраще рішення – звернутися по допомогу до професіоналів.
Щодо професійного миття вітрин, то це процес, що складається з ряду етапів. Спочатку поверхню готують до миття, очищаючи від пилу і бруду. Чистять і миють рами (залежно від матеріалу, з якого вони зроблені, – пластик, метал або дерево – підбирається спеціальний засіб). Потім на скло наносять миючий розчин і в декілька прийомів змивають його, після чого полірують поверхню до блиску.
Ми використовуємо тільки професійний інвентар (щітки, губки, серветки, що не залишають розводів і волокон на склі) і сертифіковані миючі засоби. Міський смог і пил осідають на склі досить швидко, тому скляні поверхні необхідно мити раз в три-чотири місяці.
Для точної оцінки вартості роботи запросіть до себе менеджера Компанії. Оцінка проводиться БЕЗКОШТОВНО і не зобов’язує замовника до подальшої співпраці.

Бажаєте замовити послугу?

Залиште свій номер телефону,
або зателефонуйте
097 960 50 35

Контакти

4
Україна, м. Вінниця
3
097 960 50 35
5
arhiclean@gmail.com