Працюємо без вихідних цілодобово!
097 960 50 35
Хімчистка килимів, ковроліну на дому
Ціна: від 15 грн. за кв.м

Хімчистка килимів, ковроліну на дому

Килимові покриття з часом втрачають свій первозданний зовнішній вигляд, під ворс забивається пил, бруд, пісок. Часте використання пилососа не може захистити  від випадкових плям, втрати кольору, а також від появи неприємного запаху та пилового кліща. Професійна чистка сертифікованим обладнанням та спеціальними миючими засобами є  найкращим способом утримувати вашу оселю в чистоті, свіжості та дизенфекції.
Перш за все, ми визначаємо ступінь забруднення, склад матеріалу та тип килимового покриття. На основі отриманих даних обираємо спосіб чистки та миючий засіб.
Хімчистка  здійснюється за допомогою  екстракторної машини від італійського виробника Santoemma, всі плями видаляються вручну спеціальними миючими засобами, після цього виріб просушується професійним феном і вже за 3-4 години Ви повноцінно можете ним користуватись.
Пропонуємо на вибір  експрес-хімчистку чи хімчистку преміум-класу.
Для точної оцінки вартості роботи запросіть до себе менеджера Компанії. Оцінка проводиться БЕЗКОШТОВНО і не зобов’язує замовника до подальшої співпраці. Щоб Ви були впевнені в високій якості нашої роботи, ми готові презентувати Вам хімчистку частини Вашого виробу БЕЗКОШТОВНО.

Бажаєте замовити послугу?

Залиште свій номер телефону,
або зателефонуйте
097 960 50 35

Контакти

4
Україна, м. Вінниця
3
097 960 50 35
5
arhiclean@gmail.com