Працюємо без вихідних цілодобово!
097 960 50 35

Пилові кліщі, як з ними боротись

Давайте розглянемо, яку небезпеку являють собою ПЛІСНЯВА, ПИЛОВІ КЛІЩІ, МІКРОБИ , що живуть у ваших килимових, текстильних виробах, м’яких меблях.
Плісняві грибки пригнічують імунну систему, викликають різні алергічні реакції – кашель, нежить, відчуття нестачі повітря. Іноді складні, хронічні хвороби успішно виліковуються, коли людина міняє житло і оселяється в сухій квартирі без плісняви.
Крім того, сірі або чорні плями, брудний наліт псує зовнішній вигляд речей.
Кліщі живуть в звичайній побутовій пилюці, до складу якої входить багато як неорганічних, так і органічних складових : шерсть тварин, волосся, шматочки епідермісу, продукти життєдіяльності тарганів, спори різних видів грибів та ін. Кліщі живуть у будинку постійно, але періодично, переважно з квітня по червень і з вересня по листопад, їх кількість різко зростає. Кліщі бояться світла і ховаються в пил. Найбільш сприятливою для розвитку кліщів є температура 20-30 градусів і висока вологість. В 1 грамі пилу може існувати від сотні до декількох тисяч пилових кліщів! При цьому дрібні фрагменти кліщів (від 10 до 40 мікрон), а також продукти їх життєдіяльності (зокрема, фекальні частки) дуже алергенні. Піднявшись в повітря, вони дуже довго не осідають, і можуть потрапляти в дихальні шляхи людини при вдиханні.

Улюблене житло кліщів – наше ліжко та м’які меблі. У пил вони потрапляють з матраців, подушок, ковдр, постільної білизни. Так, вони містять в собі травні ферменти Der p1 і Der f1, за допомогою яких вони розщеплюють частки людського епідермісу. Саме ці білки є сильними алергенами. Хоча звичайно хітинова оболонка комах, що померли, так само дратує слизову оболонку дихальних шляхів.

Тому так важливо, перш ніж просто пити антигістамінні препарати, регулярно проводити генеральне прибирання квартири та хімчистку матраців, диванів, крісел, стільців, а також килимів та ковроліну. Професійні засоби продезінфікують Вашу оселю та значно поліпшать зовнішній вигляд предметів інтер’єру.

chistka-divanu-kartinka

chistka-divanu

By :
Comments : 0
Об авторе

Оставить комментарий

*

captcha *