Працюємо без вихідних цілодобово!
097 960 50 35

Чистку ковроліну довіряємо лише професіоналам

Ви коли-небудь дивилися на килимове покриття в зонах підвищеної прохідності (у вхідній зоні). Так, воно як мінімум виглядає брудним. Ковролін, що виглядає брудним, насправді абсолютно чистий.
Отже причини, чому ж так відбувається:
1. Руйнування структури волокна. Грунт, пісок і гравій діють як абразивні речовини на килимове покриття. І коли вони знаходяться на покритті, вони дряпають волокно, з якого виготовлений килим, що надалі призводить до його руйнування. Кількість волокон зменшується і вид покриття стає зношеним і брудним. Це особливо помітно на межі з менш зношеною областю.
2. Коли руйнуються волокна килимового покриття, вони починають відбивати сонячне світло під різними кутами. Це приводить до того що зношена область виглядає по іншому, і здається брудною.
3. Зношування. Так звані зони підвищеної прохідності, це зони, які отримують найбільшу шкоду від взуття. Волокна килимового покриття з часом витоптуються і руйнуються, їх стає менше, і навіть якщо “розпушити”, це не дасть результат, килим залишиться витоптаним, а бруд втертим в структуру.
4. Направлення волокон килима в зоні підвищеної прохідності може відрізнятися від напряму, в областях менш схильних до дії взуття. Це призводить до того, що світло відбивається в іншому направленні і зорово килим здається брудним. У свою чергу з іншого кута килимове покриття виглядатиме однаково.
Професійна чистка ковроліну з легкістю впорається з вирішенням даної проблеми.
Щоб уникнути псування килимових виробів, необхідно якомога частіше чистити їх за допомогою професійної техніки (в ідеалі – раз на 3-4 місяці) – це і буде першим і єдиним правильним кроком до відмінного результату.

chistka-kovrolinu-foto

чистка ковроліну

By :
Comments : 0
Об авторе

Оставить комментарий

*

captcha *