Працюємо без вихідних цілодобово!
097 960 50 35

6 звичок для боротьби з безладом

1. Відразу розбирайте папери,  чеки, квитанції
Вони мають властивість накопичуватися – на робочому столі або на тумбочці в коридорі. Візьміть за правило відразу відкривати паперові листи і визначати для них місце. А ще чеки і гарантійні талони – складайте їх в одне місце і періодично переглядайте, щоб викинути те, що з плином часу стало непотрібним.
2. Мийте посуд відразу після їжі
Робіть це, особливо якщо ви ненавидите мити посуд. Легше помити одну-дві тарілки, ніж перемивати цілу гору посуду з присохлою їжею. Ви витрачаєте дві хвилини, а кухня залишається чистою і радує око.
3. Заправляйте ліжко щоранку
Безлад породжує безлад. І спальня наочно демонструє цей принцип. Ваше ліжко – це серце спальні, і коли воно залишається незаправленим, навколо починає накопичуватися безлад.
4. Прибирайте речі з кухонного столу та кухонної робочої зони
Кухонний стіл – це одне з місць, що притягують безлад. Слідкуйте за тим, щоб кухонний стіл залишався чистим: на ідеально чистий стіл рука не підніметься покласти речі, які не повинні там знаходитися. Та й обідати стане набагато приємніше.
5. Завжди повертайте речі на своє місце
У кожної речі є своє призначення і своє місце. Візьміть за правило – повертати речі на свої місця в кінці дня. Це не раз говорили нам в дитинстві, але багато хто з нас  так і не привчмвся до порядку.
6. Звільніть простір
Коли якийсь куточок вашого будинку переповнюється речами, звільняйте простір – розбирайте їх і викидайте непотрібне. І не відкладайте, це займе від 2 до 15 хвилин, і одне з джерел безладу буде усунуте.
І звичайно ж у допомогу Вам – замовлення професійного  генерального прибирання Вашого будинку чи квартири хоча б раз на місяць.
By :
Comments : 0

Оставить комментарий

*

captcha *